Комфортні меблі - меню
Кошик

Умови продажу

1. В своїй роботі Інтернет-магазин «Комфортні меблі», (надалі Продавець), керуємося:

- Цивільним кодексом України;

- Законом України «Про електронні документи та електронний документообіг» від 22.05.2003 № 851-IV;

- Законом України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 №1023-ХІІ;

- Наказом Міністерства економіки України «Про затвердження Правил продажу товарів під замовлення і по-за торговими чи офісними приміщеннями» від 19.04.2007 №103;

- постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.06 № 833;

- постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.94 № 172.

2. Поточна пропозиція містить усі суттєві умови договору, і спрямована широкому колу лиць, є публічною офертою. Згідно ст. 638-640 Цивільного кодексу України Договір вважається укладеним, після отримання лицем, який надіслав пропозицію укласти договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції, якщо сторони досягли згоди по усім суттєвим умовам договору. Фізичне лице, яке бажає і/або оформляє замовлення на товари представлені на сайті Komfort-mebli.com.ua (надалі Сайт) і володіє необхідною дієздатністю для здійснення покупки (надалі Покупець) має право укласти договір з Продавцем виключно шляхом приєднання до умов дійсної оферти.

3. Замовлення оформляється Покупцем самостійно через Сайт, по телефонах вказаних на сторінці контактів, або в будь-якій із авторизованих торгових точок (Адреса і режим роботи авторизованих точок). Після оформлення замовлення Продавець зв'язується з Покупцем для уточнення інформації про замовлення.

4. Для оформлення замовлення Покупцю слід вказати свої Ім'я, Прізвище, адресу електронної пошти (при наявності), телефон, адресу доставки. Надання недостовірної інформації може стати підставою для відмови в поверненні товару належної/неналежної якості і виплати Покупцю коштів.

5. Вказуючи персональні дані, Покупець автоматично дає згоду на використання, обробку і зберігання наданої інформації Продавцем. Продавець зобов'язується використовувати інформацію виключно для підтримки процесу продажу, не розголошувати отриману від Покупця інформацію третім лицям, за виключенням агентів і третіх лиць, які діють на підставі договору з Продавцем і тих, що беруть участь, у виконанні зобов'язань Продавця перед Покупцем, окрім випадків передбачених законодавством України. Інформація про Покупця зберігається в системі з моменту реєстрації або оформлення покупки до моменту видалення облікового запису і недоступна для перегляду іншими користувачами Сайту. Покупець має право змінити інформацію в своєму обліковому записі в будь-який час.

6. Інформаційні матеріали до Товару, представлені на Сайті, мають довідковий характер і не можуть сприйматися як гарантія наявності описаних якостей і характеристик у Товару. Джерелом інформаційних матеріалів до Товару є виробник або офіційний дилер Товару. Для уточнення інформації по Товару Покупець може звернутись в Службу підтримки клієнтів. За інформацію про Товар, розміщену на сторонніх ресурсах, Продавець відповідальності не несе.

7. Після оформлення замовлення Клієнту надається інформація про етапи обробки замовлення, а також орієнтовний термін доставки Товару Клієнту. Кінцевий термін доставки замовлення залежить від способу доставки, обраного Клієнтом.

8. Покупець має право анулювати оформлене замовлення, зателефонувавши в Службу підтримки клієнтів по одному із телефонів, вказаних на сторінці контактів, при цьому, внесена за нього, передплата не повертається.

9. Продавець залишає за собою право встановити суму передплати в залежності від типу товару і обраного способу доставки.

10. Продавець може анулювати замовлення, якщо Покупець не вніс необхідну передплату протягом 3 (трьох) робочих днів. Також Продавець може анулювати замовлення, доставку якого, Покупець відкладає на термін понад тридцять днів (або не забирає самостійно у випадку самовивозу) без повернення Покупцеві суми внесеної ним передплати. В том випадку, якщо затримка виникла не з вини Покупця, термін поставки Товару збільшується на кількість днів прострочення платежу, або, у випадку неможливості Продавця доставити замовлені Товари через їх відсутність, в тому числі з причин, що не залежать від Продавця, Продавець повідомляє про це Покупця телефоном або на електронну адресу, вказаних при реєстрації з усіма іншими можливими способами і повідомляє орієнтовний термін поставки Товару. При оплаті замовлення безготівковим розрахунком на банківський рахунок Продавця, безготівковим платежем з допомогою банківської карти, оплати за допомогою електронних систем, моментом оплати Товару Покупцем вважається день зарахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця. При оплаті замовлення готівковими грошовими коштами моментом оплати Товару Покупцем вважається день передачі коштів Продавцю/Представнику Продавця.

11. Для зручності Покупця Продавець також надає ряд додаткових послуг.

12. Після одержання та оплати Товару належної якості — повернення Товару можливе протягом 14 календарних днів з дати продажу. Детальніше про умови повернення товару можна дізнатися тут.

Онлайн курсы IT