Комфортні меблі - меню
Кошик

Меблі для зон очікування

Диван STAFF-3 chrome. Потрійне крісло для зони очікування STAFF-3 chrome виконано на міцній металевій рамі з хромованим покриттям. Лаконічний дизайн виробу робить його універсальним для різних інтер'єрів. Крісло обладнане металевими підлокітниками. До замовлення доступні різні варіанти оббивних мате..
11883 грн.
Диван STAFF-2 chrome. Подвійне крісло для зони очікування STAFF-2 chrome виконано на міцній металевій рамі з хромованим покриттям. Лаконічний дизайн виробу робить його універсальним для різних інтер'єрів. Крісло обладнане металевими підлокітниками. До замовлення доступні різні варіанти оббивних мате..
8226 грн.
Крісло STAFF-2 T chrome. У даній модифікації між кріслами встановлена невелика стільниця ДСП. Лаконічний дизайн виробу робить його універсальним для різних інтер'єрів. Крісло обладнане металевими підлокітниками. До замовлення доступні різні варіанти оббивних матеріалів і колірних рішень. Подвійне кр..
10191 грн.
Диван STAFF-3 chrome S. Лаконічний дизайн виробу робить його універсальним для різних інтер'єрів. До замовлення доступні різні варіанти оббивних матеріалів і колірних рішень. Крісло обладнане металевими підлокітниками з м'якими накладками.Потрійне крісло для зони очікування STAFF-3 chrome S виконано..
12216 грн.
Диван STAFF-2 chrome S. Лаконічний дизайн виробу робить його універсальним для різних інтер'єрів. Крісло обладнане металевими підлокітниками з м'якими накладками. Подвійне крісло для зони очікування STAFF-2 chrome S виконано на міцній металевій рамі з хромованим покриттям. До замовлення доступні різ..
8466 грн.
Диван STAFF-2 T chrome S. Подвійне крісло для зони очікування STAFF-2 T chrome S виконано на міцній металевій рамі з хромованим покриттям. Лаконічний дизайн виробу робить його універсальним для різних інтер'єрів. Крісло обладнане металевими підлокітниками з м'якими накладками. У даній модифікації мі..
10677 грн.
ВІШАЛКА BRW КРІСТІНА/KARET WIE_60 БІЛИЙ від меблевої компанії Блек Ред Вайт – ідеальний вибір, якщо ви хочете знайти функціональне доповнення до передпокою. Незручностей щодо розміщення верхнього одягу більше не виникатиме. Корпус і фасад меблів виготовлений в тандемі «білий/модрина sibiu золота». Т..
1900 грн.
ВІШАЛКА КЕНТУКІ WIE/75 від меблевої компанії "Блек Ред Вайт" – хороше рішення, якщо ви шукайте функціональний атрибут для передпокою або іншої кімнати. Вішалка KENTUKI розв’яже усі проблеми з розташуванням курток, плащів, пальт. Меблі КЕНТУКІ мають цікаву колірну схему корпусу і фасаду. А саме – вда..
3720 грн.
Стильне крісло-фотель 1м від меблевої фабрики "VoSlav & Co" може використовуватись як у житлових приміщеннях, вітальнях так і для створення зон очікування в великих підприємствах або готелях. Меблевий виріб отримав добре продумані ергономічні показники, що дозволяє користувачеві без особливих пр..
4152 грн.
Стильне крісло-фотель 2м від меблевої фабрики "VoSlav & Co" може використовуватись як у житлових приміщеннях, вітальнях так і для створення зон очікування в великих підприємствах або готелях. Меблевий виріб отримав добре продумані ергономічні показники, що дозволяє користувачеві без особливих пр..
6504 грн.
Диван для зон очікування CLUB DUO від меблевої фабрики "Nowy Styl". Гарний двомісний диван Club Duo стане ідеальною прикрасою для інтер'єру абсолютно будь-якого сучасного приміщення. Спинка, підлокітники і нижня частина опори є одним цілим, саме тому диван вийшов надзвичайно міцним і довговічним. В ..
8412 грн.
Стильне офісне крісло Club від меблевої фабрики "Nowy Styl" призначене для створення зон очікування в великих підприємствах або готелях. Меблевий виріб отримав добре продумані ергономічні показники, що дозволяє користувачеві без особливих проблем перебувати тривалий час на одному місці. В якості обш..
4548 грн.
Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)
Онлайн курсы IT