Комфортні меблі - меню
Кошик

Матраци для дітей

Жакард+синтепонПінополіуретан 100ммКокосове волокноЖакард+синтепонТовщина 110мм..
2145 грн.
Наповнення матрацу "Соня 2" складається з:Жакард+синтепонПінополеуретан 50ммКокосове волокноТовщина 60мм..
1040 грн.
Наповнення матрацу складається з:Жакард+синтепонКокосове волокноПінополіуретан 100ммКокосове волокноЖакард+синтепон..
2262 грн.
Ортопедичний матрац "Сідней" несе в собі наповнення:Жакард+синтепонПінополіуретан 20ммВойлокПінополіуретан20ммВойлокПінополіуретанЖакард+синтепонТовщина 120мм..
1787 грн.
Наповнення "Кузя 5" складається з:Жакард+синтепонКокосове волокно 5 слоївЖакард+волокно..
1287 грн.
Матрац Blue з колекції Candy складається з кількох шарів піни, різної жорсткості та щільності. Ортопедична піна Orto Foam - є основою матраца, комбінація Silky Foam та Memory Foam надає виробу особливої м'якості та анатомічного ефекту.Опис наповнювачів безпружинного матраца Usleep Candy Blue:Silky F..
7043 грн.
Безпружинний матрац ортопедичний Usleep​ Candy Green Candy Green – виготовлений на основі пінного блоку Orto Foam. Матрац жорсткий з обох боків. Виріб забезпечує неперевершену ортопедичну підтримку тіла. Ідеально підходить для дітей та підлітків. Матрац добре вентилюється та не накопичує пил.Оп..
4596 грн.
Сучасні безпружинні матраци неймовірно комфортні та зручні. У цьому ви зможете переконатись самі. Варто придбати матрац Candy Red, і ваше життя засяє новими фарбами, ось побачите. Адже як відомо гарний сон – це запорука міцного здоров'я.До складу входять лише якісні наповнювачі. Має ортопедичний, ан..
6833 грн.
Пружинний ортопедичний матрац Usleep ComforteX Ideal Пружинний ортопедичний матрац Usleep ComforteX Ideal
На складі -9 %
Пружинний ортопедичний матрац Usleep Comfortex Ideal Двостороння модель, в основі якої лежить незалежний пружинний блок Pocket Spring. Усі пружини блоку функціонують незалежно одна від одної, завдяки чому досягається ефективна підтримка хребта.Як шари наповнення використовуються латексована бав..
3373 грн. 3711 грн.
Серія HARD неповторна за своїми характеристиками і дарує досконалий комфорт. Наповнювачі для матраців HARD - ексклюзивна розробка компанії Usleep. У моделях використовуються натуральні матеріали найвищої якості. Ортопедичний матрац Energy HARD від  фабрики "Usleep" - ідеальний варіант для ..
4358 грн.
Серія PhytoLife неповторна за своїми характеристиками і дарує досконалий комфорт. Наповнювачі для матраців PhytoLife - ексклюзивна розробка компанії Usleep. У моделях використовуються натуральні матеріали найвищої якості. Ортопедичний матрац PhytoLife Sapphire HARD/Сапфір ХАРД від  фабрики..
4821 грн.
Матраци ТИГР, основа яких створена з листів матеріалу «Sprut» - ексклюзивна розробка компанії «ВЕЛАМ». Абсолютна повітропроникність, гіпоалергенність і теплопровідність. Спеціально розроблений нетканий матеріал з волокнами кокосу, в поєднанні з еластичними латексними настилами і жорстким нетканим ма..
9975 грн.
Показано з 1 по 12 із 71 (6 сторінок)
Онлайн курсы IT