Комфортні меблі - меню
Кошик

Шафи купе 3-х дверні

Шафа Купе СІМПЛ 2100 це виріб з модульної серії СІМПЛ, від української меблевої фабрики Неман.Доступні варіанти кольору:Габарити виробу:ширина - 2100 ммглибина - 600 ммвисота - 2200 ммМатеріали виробу:Матеріал  каркас - ДСП 16 ммФасади - ДСП 16 ммКрайка: 0,5/2 ммРозсувна система алюмінієваДоставка -..
16759 грн.
Корпус шафи виготовляється плити ЛДСП класу «Е1» товщиною 16мм.Облицювання здійснюється кромкою ПВХ товщиною 0,6мм. Фасадна частина з ЛДСП на котру наноситься зображення та ламіновання плівкою. Колір корпусу йде в двох кольорах, «Сірий», «Білий». Моделі йдуть двох-дверні, трьох-дверні та чотирьох-..
12811 грн.
Корпус шафи виготовляється плити ЛДСП класу «Е1» товщиною 16мм.Облицювання здійснюється кромкою ПВХ товщиною 0,6мм. Фасадна частина з ЛДСП на котру наноситься зображення та ламіновання плівкою. Колір корпусу йде в двох кольорах, «Сірий», «Білий». Моделі йдуть двох-дверні, трьох-дверні та чотирьох-..
16438 грн.
Шафа-купе 2.0м Рома Декор від меблевої фабрики "МіроМарк" - це класичний варіант шафи-купе, який ідеально впишеться в спальню. Ідеально гладкі глянцеві білі фасади відбивають світло, створюючи ефект збільшеного простору. Конструкція шафи дуже містка. Всередині є дві секції, кожна з яких оснащена ант..
13619 грн.
Шафа-купе 2400 3Д ДСП +фотодрук №1009 МФ КИЇВСЬКИЙ СТАНДАРТ - це прекрасне доповнення до спальної кімнати, вітальні, дитячої чи передпокою. Можливість вибору кольору та фасадів шафи, додасть особливу нотку у Вашому інтер'єрі. Зручне розташування полиць та внутрішнього наповнення шафи, допоможе ..
12023 грн.
Шафа-купе 2400 3Д ДСП + дзеркало "срібло" МФ КИЇВСЬКИЙ СТАНДАРТ - це прекрасне доповнення до спальної кімнати, вітальні, дитячої чи передпокою. Можливість вибору кольору та фасадів шафи, додасть особливу нотку у Вашому інтер'єрі. Зручне розташування полиць та внутрішнього наповнення шафи, допом..
12053 грн.
Шафа-купе 2400 3Д ДСП + дзеркало "графіт" з художнім матуванням №1-141 МФ КИЇВСЬКИЙ СТАНДАРТ - це прекрасне доповнення до спальної кімнати, вітальні, дитячої чи передпокою. Можливість вибору кольору та фасадів шафи, додасть особливу нотку у Вашому інтер'єрі. Зручне розташування полиць та внутрі..
13108 грн.
Шафа-купе 2400 3Д ДСП + дзеркало "бронза" МФ КИЇВСЬКИЙ СТАНДАРТ - це прекрасне доповнення до спальної кімнати, вітальні, дитячої чи передпокою. Можливість вибору кольору та фасадів шафи, додасть особливу нотку у Вашому інтер'єрі. Зручне розташування полиць та внутрішнього наповнення шафи, допом..
12513 грн.
Шафа-купе 2300 3Д ДСП + дзеркало "бронза" МФ КИЇВСЬКИЙ СТАНДАРТ - це прекрасне доповнення до спальної кімнати, вітальні, дитячої чи передпокою. Можливість вибору кольору та фасадів шафи, додасть особливу нотку у Вашому інтер'єрі. Зручне розташування полиць та внутрішнього наповнення шафи, допом..
14781 грн.
Шафа-купе 2300 3Д ДСП + дзеркало "срібло" МФ КИЇВСЬКИЙ СТАНДАРТ - це прекрасне доповнення до спальної кімнати, вітальні, дитячої чи передпокою. Можливість вибору кольору та фасадів шафи, додасть особливу нотку у Вашому інтер'єрі. Зручне розташування полиць та внутрішнього наповнення шафи, допом..
13524 грн.
Шафа-купе 2300 3Д ДСП + дзеркало "графіт" МФ КИЇВСЬКИЙ СТАНДАРТ - це прекрасне доповнення до спальної кімнати, вітальні, дитячої чи передпокою. Можливість вибору кольору та фасадів шафи, додасть особливу нотку у Вашому інтер'єрі. Зручне розташування полиць та внутрішнього наповнення шафи, допом..
14781 грн.
Показано з 1 по 12 із 30 (3 сторінок)
Онлайн курсы IT