Комфортні меблі - меню
Кошик

Аксесуари для сну

Наматрацник Чемпіон Преміум від фабрики "ВЕЛАМ" - стьобаний на об’ємному наповнювачі. Наматрацник покращує якість відпочинку і довговічність матраца, фіксується бортом по периметру і кутовими фіксаторами. Увага! Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію ..
828 грн.
Наматрацник Чемпіон Мідл від фабрики "ВЕЛАМ" - стьобаний виріб з бавовняної тканини на об’ємному наповнювачі. Наматрацник покращує якість відпочинку і довговічність матраца, фіксується еластичною стрічкою (резинка). Увага! Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в к..
660 грн.
Наматрацник Барвінок від фабрики "ВЕЛАМ" створений на основі нетканних об'ємних полотен з поліефірних волокон. Бавовняні тканини наматрацника Барвінок підтримують оптимальний мікроклімат під час сну. Увага! Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію вироб..
771 грн.
Наматрацник АКВАСТОП-МІДЛ (Дитячий) від фабрики "ВЕЛАМ" - практична річ для захисту від вологи основної поверхні матраца. Виворітна сторона ніжного на дотик полотна має властивості захисної мембрани, що відштовхує вологу. Наматрацник покращує якість відпочинку і довговічність матраца, фіксується ела..
333 грн.
Наматрацник водонепроникний "Аквастоп-Мідл" від фабрики "ВЕЛАМ" - практична річ для захисту від вологи основної поверхні матраца. Виворітна сторона ніжного на дотик полотна має властивості захисної мембрани, що відштовхує вологу. Наматрацник покращує якість відпочинку і довговічність матраца, ф..
498 грн.
Наматрацник АКВАСТОП - ТОП (Дитячий) від фабрики "ВЕЛАМ" - практична річ для захисту від вологи основної поверхні матраца. Виворітна сторона ніжного на дотик полотна має властивості захисної мембрани, що відштовхує вологу. Наматрацник покращує якість відпочинку і довговічність матраца, фіксується ел..
288 грн.
Наматрацник АКВАСТОП - ТОП від фабрики "ВЕЛАМ" - практична річ для захисту від вологи основної поверхні матраца. Виворітна сторона ніжного на дотик полотна має властивості захисної мембрани, що відштовхує вологу. Наматрацник покращує якість відпочинку і довговічність матраца, фіксується еластич..
429 грн.
Наматрацник «Чемпіон» (Літо) від фабрики "ВЕЛАМ" - стьобаний наматрацник, з бавовняної тканини, окантований. Бортова стрічка на резинці. Покриває поверхню, бокові сторони, і частково зворотну сторону матраца. Наповнювач «Чемпіон» (Літо) - матеріал нетканий з домішками волокон вовни...
825 грн.
Таємниця ковдр «Капучіно» від фабрики "ВЕЛАМ", як і класичного італійського напою, у «рецепті» складу його наповнювача. Суміш надтонких по структурі силіконізованих мікроволокон і волокон натуральної тонкорунної вовни мериноса робить ковдри винятково теплими.Оптимальна щільність суміші гарантує висо..
918 грн.
Головна обов’язкова якість виробів для дітей – їх гігієнічність та безпечність. Поліефірні волокна визнані одними з найбезпечніших і гігієнічних сучасних волокон. Наповнювач на їх основі, завдяки високій повітропроникності, не вбирає вологу і запахи, не накопичує пил. Наповнена повітрям суміш наповн..
921 грн.
Наповнювач ковдр Капучіно від фабрики "ВЕЛАМ" - об'ємний матеріал Sprut  з додаваннями силіконізованих поліефірних волокон, виконаний за особливою технологією + натуральні волокна вовни мериноса, створюють особливе тепло. Увага! Виробник залишає за собою право без повідомлення спожива..
918 грн.
Ковдра Ассоль-2 від фабрики "ВЕЛАМ" - комплект з двох ковдр, з'єднаних рознімною текстильною застібкою. Відмінність двох ковдр в щільності наповнювача, що дозволяє змінювати відчуття тепла в різні пори року. Увага! Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкці..
2400 грн.
Показано з 1 по 12 із 37 (4 сторінок)
Онлайн курсы IT