Кухні

Кухні

Кухня - серце кожного дому!

Починаючи ремонт в новій домівці найперше облаштовується кухня. Кожна господиня проводить багато свого часу саме на кухні. Більшість душевних посиденьок, та атмосферних чаювань відбуваються на кухні, тому облаштовуючи цю кімнату варто ретельно продумати, як має виглядати її кінцевий варіант, щоб кухня тішила око та віяла затишком максимально тривалий період часу.

Як правильно вибрати та купити кухню?

Сучасні кухні це широкий асортимент різноманітних гарнітурів, котрі можна комбінувати таким чином, що вони ідеально впишуться в будь-яке приміщення в не залежності від його розмірів та інтер’єрного рішення.

Ось на що варто звертати увагу обираючи кухонні меблі:

  • Колір та загальна стилістика. І ось тут важлива гармонія: пам'ятайте, кухонні меблі повинні ідеально вписатися в уже відремонтовану кімнату, стати її справжньою прикрасою. Тому подумайте про гармонійне поєднання кольору стін, стелі і, звичайно, шафок, стільниці, «фартухів». Фасади кухонь вражають вибором за кольором і матеріалом, з якого виготовлені. Це дерево, МДФ і ДСП. Якісна фурнітура — важливий критерій при виборі;
  • Функціональності: в маленькій кухні рекомендується підбирати L-образні гарнітури: їх кутові шафи зазвичай дуже місткі. В умовах вузьких приміщень рекомендуємо зробити вибір на користь меблів в лінію, ну а якщо кухня справді велика, то можна зробити навіть О-подібний або П-подібний варіант. І велика кількість поличок та ящиків - це суцільна перевага;
  • Вартість. Ціновий діапазон кухонних меблів в Тернополі і в усій Україні досить широкий. Але при цьому необхідно не забувати, що і відносно дешевий набір меблів повинен бути зроблений з якісних ДСП, МДФ і дерев'яних порід;

Ви зможете полегшити собі задачу по вибору кухонних меблів, якщо будете виходити з її якості, функціональності і стилю, а також рекомендується викликати професійного замірника, який швидко і якісно допоможе вирішити проблему найкращого розташування обраних меблів у вашій кухні.

Які ще кухонні меблі знадобляться?

Крім основного кухонного гарнітуру не слід забувати й про додаткові меблі, без котрих кухня виглядатиме неповноцінною і не комфортною. Такі меблі це:

  • Кухонний стіл або барна стійка;
  • Кухонні кутки і лави;
  • Табуретки і крісла для кухні;

Всі ці кухонні меблі купити в Тернополі можна у нашому магазині “Комфортні меблі”. Вас приємно здивують поєднання ціни та якості, котре ми пропонуємо.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!