Дитяча

Дитяча

Меблі для дитячої кімнати: дітям виключно найкраще!

Дитяча кімната - це особистий простір дитини, де вона відпочиває, розвивається, грає і просто живе. Батьки повинні приділити цій зоні в будинку особливу увагу - дуже важливо, щоб малюк відчував себе тут комфортно, щоб йому подобалося перебувати на цій території. А підбираючи меблі для дитячої, необхідно обов'язково врахувати всі потреби дитини - це одна з умов, необхідних для того, щоб малюк виріс гармонійно розвиненою особистістю.

На що звертати увагу вибираючи меблі у дитячу?

Батькам слід знати, що в даний час всі дитячі меблі проходить обов'язкову сертифікацію, в ході якої перевіряється її відповідність основним вимогам, що висуваються законодавством до продукції подібного роду:

  • Екологічно чиста сировина - в складі матеріалів, використовуваних для виготовлення виробів, не повинна містити токсини, радіонукліди, важкі метали та інші компоненти, які можуть завдати шкоди дитячому здоров'ю;
  • Безпечна конструкція - в ній не допускається наявність гострих кутів, які виступають деталей та інших факторів, які можуть стати причиною травми. Крім того, особлива увага звертається на якість збірки - необхідно повністю виключити ймовірність того, що дитина зможе розібрати виріб і завдати собі шкоди будь-якими його частинами;
  • Зносостійкість - діти в більшості випадків не дуже дбайливо ставляться до меблів у своїй кімнаті, використовуючи її не тільки за призначенням, але також для різного роду ігор і вивчення навколишнього світу. Це призводить до того, що шафи, столи і стільці піддаються досить серйозним навантаженням, що може призвести до їх передчасного виходу з ладу. Тому краще вибирати для подібних цілей моделі, що володіють достатньою міцністю і здатні витримати креативний натиск маленьких дослідників.

Ну і звичайно ж, хочеться щоб меблі в дитячу не коштували надто дорого, адже через кілька років їх доведеться змінювати, оновлювати, тож купувати, наприклад, для новонародженого надто дорогі меблі не зовсім доцільно.

Які меблі в дитячу купити першочергово?

Дитяча кімната, як і будь-яка інша може мати найрізноманітнішу комплектацію. Все залежить від її розміру та індивідуальних побажань власника. Також велике значення має вік малюка. Розглянемо базовий набір меблів в дитячу, для дитини віком від трьох років:

  • Ліжко. Звичайно ж це має бути комфортне ліжко в дитячу, з якісним ортопедичним матрацом;
  • Шафа або комод для одягу;
  • Стелаж для книг або іграшок;
  • Письмовий стіл в дитячу, а згодом і спеціальний комп’ютерний стілець.

В інтернет-магазині “Комфортні меблі” можна купити якісні меблі в дитячу окремо або ж у комплексних наборах. Швидка доставка, краща ціна та відмінна якість — гарантовані!

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!