Меблі в стилі ЛОФТ

Лофт меблі в Тернополі: широкий вибір та приємна ціна

Мотиви стилю Лофт запозичені з індустріального фабричного інтер'єру в 20-х роках. Завдяки своїм лаконічним формам, натуральним матеріалам і дещо грубим фактурами Лофт-меблі користуються шаленою популярністю вже декілька років підряд. В інтернет-магазині "Комфортні меблі" ви знайдете моделі, які стануть родзинкою інтер'єру продуманого в цьому ультра сучасному стилі.

Як вибрати Loft-меблі?

В основі стилю лежить неформальність. Простір облаштований в лофтовому стилі віддалено нагадує майстерню або цех. Тут ви не знайдете класичних вичурних моделей, та ніжних кольорів. Натомість це будуть дещо недбалі і стильні полиці лофт, громіздкі столи і універсальні стелажі. Меблі в стилі Loft ламають стереотипи, вони нестандартні і функціональні. Однак певним стандартам такі меблі все ж повинні відповідати:

  • Практичність та мінімалізм. Дуже часто, один предмет меблів в стилі Лофт, поєднує в собі кілька функцій. Наприклад: столик на колесах, пуф-тумба, стелаж-стіл.
  • Яскраво виражена фактура і насичені кольори. Хромований метал, гладка дерев'яна поверхня без лаку, матова шкіра - саме так виглядає гарнітур в стилі Loft. В основі натуральні та органічні матеріали у своєму первозданному вигляді;
  • Естетичність. Якщо традиційна шафа-купе має привабливий вигляд лише з лицьової сторони, то шафа в стилі лофт досконала з усіх сторін. Все тому, що інколи в такому інтер’єрі за допомогою меблів зонують приміщення, відповідно їх не присувають до стін.

Як створити інтер'єр з меблями в стилі Лофт?

  • Перевага віддається етажеркам з цільного дерева і столам з металевими ніжками;
  • Зістареним фактурним моделям;
  • Освітлення. Якщо природного світла недостатньо, подбайте про достатню кількість штучного світла: світильники, гірлянди і підсвічування.
  • Стіл в стилі Loft буде добре виглядати на тлі цегляної кладки;
  • Перш ніж, купити лофт стільці, дивани, стелажі, пам'ятайте, що індустріальний стиль не терпить химерності. Якщо меблі з м'якою оббивкою, тканина повинна бути однотонною і натуральною;
  • Дерев'яні або металеві меблі Loft можуть бути громіздкими, і це стосується навіть журнального столика. Однак, все залежить від розміру приміщення та індивідуального смаку господаря.

Купити Лофт-меблі в Тернополі можна у магазині “Комфортні меблі”. Широкий асортимент, приємна ціна, а ще доставка та гарантія терміном на 18 місяців.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!