Ліжка

Ліжка

Як купити ліжко вигідно та вдало?

Ліжко — це чи не основні меблі в домі. В ліжку ми проводимо половину життя, а здоровий комфортний сон запорука гарного самопочуття. Економити можна на будь-чому, але якщо в планах є купити ліжко, підійдіть до цього питання вкрай серйозно.

На що звертати увагу при виборі ліжка?

Багато хто вибираючи ліжко звертає увагу виключно на його дизайн, колір, стиль. Це все доречно лише з точки зору вдалого доповнення інтер’єру кімнати. Однак, крім естетичної сторони, варто звертати увагу на дещо інші характеристики:

  • Каркас. Перше на що треба звертати увагу це надійний каркас. Саме від нього залежатиме період, котрий прослужить ліжко. Найкраще коли каркас з дерева або металу. Дещо гіршими якостями відзначаються ДСП та МДФ, адже з часом таке ліжко може розхитатися, а на каркасі з'являються тріщини;
  • Рама. Цей елемент є опорним для матрацу, тож теж важливо аби рама була виготовлена з надійних і міцних матеріалів. Знову ж ідеально якщо це метал, хоча доволі часто зустрічаються рами і з звичайного ДСП;
  • Розмір. Все дуже індивідуально, адже тут більшу роль грає розмір кімнати, а також скільки осіб планує на ньому спати: хтось один чи пара. Але є певні загальні рекомендації до вибору ліжка. Воно має бути принаймні на двадцять сантиметрів довшим за ваш ріст;
  • Матеріал виготовлення. Намагайтесь надавати перевагу максимально екологічній продукції, яка не була оброблена небезпечними хімічними речовинами.

Плануючи купити ліжко, на які додаткові функції звертати увагу?

Сучасні виробники пропонують шалений вибір ліжок. Окрім своєї основної функції, теперішні ліжка можуть виконувати ще кілька додаткових. Наприклад:

  • Ліжко з ящиком для білизни. Дуже зручно для власників невеликих домівок, та з обмеженим місцем для зберігання речей;
  • Ліжка з підйомним механізмом;
  • Дворівневі ліжка, якщо мова йде про дітей.
  • М’які ліжка з м’якою спинкою та каркасом. Особливо комфортні та привабливі візуально.

Купити красиве ліжко в Тернополі можна у інтернет-магазині “Комфортні меблі”. Асортимент та якість вражають, а ціни приємно потішать клієнтів з будь-яким бюджетом.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!