Шафи-купе

Шафи-купе

Як вибрати шафу-купе, що ідеально доповнить приміщення?

Розсувні двері зробили корпусні меблі зручними, практичними і перетворили в один з центральних елементів оформлення інтер'єру. Але як вибрати шафу-купе для квартири або заміського будинку з усього різноманіття пропозицій поданих на ринку? Пропонуємо вашій увазі кілька рекомендацій, які дозволять зробити вибір зважено і раціонально.

Основні критерії вибору шафи-купе

Плануючи покупку меблів, ми виходимо з функціональних потреб і власних стилістичних уявлень. Щоб не помилитися при виборі шафи-купе, необхідно керуватися простими правилами:

  • Купувати слід виключно продукцію провідних виробників, які дорожать своєю репутацією і контролюють якість своїх виробів;
  • Особливу увагу потрібно звернути на вибір матеріалу. Майже всі сучасні меблі робляться з деревинно-стружкових плит і МДФ, перші можуть бути шпонованими або мати обробку з полімерних плівок;
  • Необхідно переконатися в якості металевих елементів і іншої фурнітури, а також в міцності кріплень. Функціональність описуваного предмета інтер'єру безпосередньо залежить від можливостей системи відкривання дверей;
  • Варто врахувати тип приміщення. Адже існують шафи-купе для спальні, для вітальні або прихожої;
  • Визначити розміри шафи-купе;
  • Необхідно також визначиться зі стилістикою декорування фасадів.

Купуючи більшість меблів слід звертати увагу на вищезгадані критерії, тоді покупка слугуватиме і тішитиме максимально довго.

Купити шафу-купе: які бувають їх види

Виробники пропонують великий вибір корпусних меблів, що розрізняються за формою і конструкцією. Існують два основні різновиди шаф-купе: прямі і кутові.

Перший варіант - це переважно предмети інтер'єру фабричного виготовлення стандартних розмірів. Можливо також їх виготовлення за індивідуальним замовленням.

Кутова шафа-купе в свою чергу створюється для кожного конкретного приміщення і буває двох типів:

  • Трапецієподібною;
  • Приставною.

Обидва різновиди мають свої переваги і особливості, які необхідно враховувати при виборі. Купити шафу-купе в Тернополі за вигідною ціною можна у інтернет-магазині “Комфортні меблі”. Ми задовольнимо потреби найвибагливіших клієнтів!

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!